ДП «Калуський дослідно - експериментальний завод Інституту хімії поверхні Національної академії  наук України» спеціалізується на виробництві пірогенного кремнезему (діоксиду кремнію)  стандартних марок, а також є єдиним в країнах Східної Європи виробником його модифікованих форм - високотехнологічного продукту, що застосовується в багатьох галузях промисловості.

 

     Підприємство засноване в 1977 році Національною академією наук України. Наявність дослідно - експериментального комплексу дозволяє нам проводити наукові дослідження та впроваджувати технічні розробки в сфері спеціальних ультрадисперсних неорганічних речовин, що знаходять широке застосування у виробництві сучасних композиційних матеріалів, полімерів, каучуків і гум.

 

     Зручне географічне розташування дозволяє з мінімальними транспортними витратами поставляти продукцію в Росію, Білорусію, Прибалтику, Молдову, Центральну Європу та інші країни. Відвантаження проводиться автомобільним та залізничним видами транспорту, а також із Одеського морського порту.

     Споживачі продукції заводу - відомі вітчизняні та закордонні фірми, що підтримують високу якість і конкурентоздатність своїх товарів.

 

     Будемо раді бачити Ваше підприємство серед наших постійних клієнтів та сподіваємося на плідну і вигідну співпрацю.

 

Cerificate